دوشنبه 30 اردیبهشت 1398

مشاهده خبر

فارس؛ میزبان یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی

فارس؛ میزبان یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان فارس از برگزاری یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در شیراز خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل  میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، حیدر علی زاهدیان نژاد گفت : یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی به میزبانی شیراز از تاریخ  6 لغایت 10 اسفندماه جاری، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت : در این نمایشگاه، هنرمندان و صنعتگران 31 استان در قالب 226 غرفه،  هنرمندی خود را، در بیش از 100 رشته صنایع دستی به نمایش خواهند گذاشت.

زاهدیان نژاد ضمن تاکید به حضور هنرمندان دریافت کننده تسهیلات روستایی و فراگیر در این نمایشگاه ادامه داد : به منظور حمایت از صنعتگران تمامی غرفه ها به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار داده شده است.

این مقام مسئول در خصوص برنامه های جانبی نمایشگاه نیز اضافه کرد: برگزاری کارگاه های آموزش استاندارد توسط اداره کل استاندارد و تبادل تفاهم نامه با این اداره کل، رونمایی از دو اثر خاتم و معرق، تجلیل از پیشکسوتان عرصه صنایع دستی و انتخاب برترین غرفه ها با شاخصه های کارآفرینی، فروش بیشتر، بهترین بسته بندی و غرفه آرایی از جمله این برنامه ها می باشد.

بنا برای گزارش، یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی از دوشنبه 6 لغایت جمعه 10 اسفند ماه از ساعت 16 الی 21  در محل دائمی نمایشگاه های فارس، پذیرای علاقمندان خواهد بود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.